Dünya, dijital devrim ile yeniden doğuyor. Bu devrime şahit olan ya da çağın içine doğan neslin yol haritası olmak da her zaman olduğu gibi bize düşüyor.

Sosyal Medya Kulübü olarak; objektif, açık sözlü, yenilikçi, en önemlisi de paylaşımcı ve yaşayan bir alana duyulan ihtiyaç üzerine tek bir amaçla kurulduk; büyüklerimizden devraldığımız dünyadaki yeni nesli, başlatıcılarından olduğumuz dijital devrimin kodlarıyla buluşturmak. Ve tabi ki sahip olduğumuz değerleri çok daha iyi bir şekilde yeni jenerasyona devretmek. Bu sayede onlara daha iyisini yapabilmeleri için şans yaratmak.

Bunun için de Sosyal Medya Kulübü’nde kazanacağınız uzmanlığı kısa süreli eğitimlerle sınırlamak yerine, yaşam boyu kariyerinize güç katacak geniş bir network oluşturmayı amaç edindik. Fikirlerinizi hayata geçirmenize olanak sağlayacak yatırımcı ve çözüm ortaklarıyla buluşmanızı kolaylaştıracak bir komünite oluşturduk. Yaratıcı süreçlerinizi besleyecek atölye, seminer ve zirveler, yolculuğunuz boyunca size eşlik edecek ödül, indirim ve fırsatlar ile kariyerinizi çok yönlü yapılandırmanıza olanak sağlamayı amaç edindik.

Sosyal Medya Kulübü olarak, özgün eğitim anlayışımız ve güçlü eğitmen kadromuz ile eğitimlerimize devam ediyoruz. Sihirli değnek yalanınız değil, başarıya giden yol haritanız olmak için çalışıyoruz.